Knotten legt uit | Onze magazines

10 okt. 2024

Bij Knotten verkopen we voornamelijk garen van het merk Lana Grossa. Lana Grossa brengt het hele jaar rond leuke magazines uit met haak- en breipatronen voor elk seizoen. Van de modellen uit deze magazines maken wij bij Knotten complete pakketten met garen & patroon. Aan het begin van een seizoen komen er altijd zoveel nieuwe magazines binnen, dat een overzicht wel even handig is. Dus pak een theetje, een dekentje en lees met ons mee.

Magazines bij Knotten

Bij Knotten koop je complete haak- en breipakketten van de modellen uit de Lana Grossa magazines. Op de website kies je jouw item uit dat je wilt haken of breien. Je kiest zelf in welke kleuren je het garen wilt ontvangen. Je ontvangt vervolgens het garen + het magazine met het patroon*. 

Via het menu filter je op pakketten > magazines. Kies het magazine dat bij jouw stijl past en bekijk de pakketten die erbij horen!

* Na een of meerdere seizoenen zijn de magazines soms niet meer leverbaar, dan ontvang je vaak een los patroon bij het pakket.

Magazine: Doeken & Co

Met dit magazine trappen we het winterseizoen af! Deze staat vol met sjaals en stola's, die heerlijk zijn voor het tussenseizoen en de herfst. Je vindt er sjaals in allerlei vormen en maten. Lekker groot, driehoekvormig of juist een halsdoek. Ook werkt Lana Grossa voor dit magazine vaak samen met verschillende designers, zoals o.a. Tanja Steinbach, JoelJoel en Lizas Laden.

Dit magazine komt 1 keer per jaar uit met een najaarscollectie (rond mei/juni).

Magazine: Lookbook

Het Lookbook is er eentje waar we altijd heel blij van worden. Lana Grossa geeft met het Lookbook alvast een leuk overzicht van alle trends en garens die er aankomen. Hierbij focussen ze zich vaak op een specifiek thema. Dit najaar (2024)? Kleur & kleurverloop!

Dit magazine komt 2 keer per jaar uit. Een keer met een voorjaarscollectie (rond januari) en een keer met een najaarscollectie (rond juli).

Magazine: Gomitolo

Het Gomitolo magazine is altijd zeer geliefd en dat begrijpen we wel! Dit magazine staat vol met kleurrijke modellen voor een vriendelijke prijs. Gomitolo is namelijk een vrolijk verloopgaren waarin wol of katoen gemengd wordt met acryl, polyamide of viscose. En doordat er op de bollen veel meter zit, heb je niet veel nodig om al een hele trui te haken of breien. 

Inmiddels is er een uitgebreide Gomitolo lijn beschikbaar in allerlei kleuren met verschillende kleurverlopen. Naast breipatronen staan er in dit magazine vaak ook een aantal haakpatronen!

Dit magazine komt 2 keer per jaar uit. Een keer met een lente/zomercollectie (rond februari/maart) en een keer met een herfst/wintercollectie (rond augustus).

Magazine: Filati Journal

De Filati Journal is een van onze favoriete magazines van elk seizoen. Dit is een enorm uitgebreid magazine met meer dan 60 patronen, waarin Lana Grossa in meerdere thema’s aandacht geeft aan de huidige trends. Het is een heerlijk boek om door te bladeren en af en toe even wat te lezen. 

Dit jaar (winter 2024) geeft de Filati Journal aandacht aan drie hele diverse trends en stijlen. Je vindt er uitbundige en luxe pakketten vol lange mantels en fake-fur. Maar ook knallende kleuren in effen designs of colorblock. En aanvullend daarop vind je ook een naturel lijn met zachtere kleuren en vormen. 

Dit magazine komt 2 keer per jaar uit. een keer met een voorjaarscollectie (rond februari) en een keer met een najaarscollectie (rond augustus).

Magazine: Haken

De meeste magazines van Lana Grossa staan voornamelijk vol met breipatronen. Daarom zijn wij zo ontzettend blij met dit magazine, dat zich compleet focust op haakpatronen. Het magazine staat vol diverse modellen, waarbij je allerlei verschillende haaktechnieken toepast. 

Dit magazine komt meestal maar 1 keer per jaar uit met een zomercollectie (rond maart/april). Maar dit jaar (2024) zijn we ontzettend verrast en verheugd met ook een wintereditie! Hij staat dit seizoen (herfst/winter 2024) vol met kleurrijke haakpatronen geïnspireerd op de 70's-stijl. 

Magazine: Nordic Knits

Dit magazine is voor iedereen die houdt van hoge kwaliteit brei- of haakwerk met een tijdloze uitstraling. De modellen zijn geïnspireerd op de Scandinavische stijl en zijn vaak minimalistisch en in natuurlijke tinten. Ook de garens die gebruikt worden zijn van premium kwaliteit. Ze zijn superzacht en van natuurlijke materialen, zoals alpaca, mohair en zijde. 

Dit magazine komt 1 keer per jaar uit met een wintercollectie (rond juli/augustus).

Magazine: Classici

Zoals de naam al zegt, is dit een magazine vol klassieke items. De designs zijn tijdloos en zonder teveel poespas. Er wordt ingespeeld op de actuele trends door trendkleuren en vormen op een klassieke manier te verwerken in de modellen. Dit najaar (2024) zijn er naast vrouwenpatronen ook veel patronen voor mannen te vinden!

Dit magazine komt 2 keer per jaar uit. Een keer met een lente/zomercollectie (rond februari/maart) en een keer met een herfst/wintercollectie (rond juli/augustus).

Magazine: Kids 

Dit magazine staat vol modellen voor kinderen, ongeveer in de maten 98-170. Vrolijke en kleurrijke items waar de kinderen zich lekker in kunnen bewegen. De actuele trends worden meegenomen in deze kleinere modellen, zodat de kids er warm, comfortabel en trendy bijlopen! Niks geen saaie trui van oma of tante gekregen..

Dit magazine is de afgelopen twee jaar 1 keer per jaar verschenen met herfst/wintercollecties (rond september/oktober).